Vámi vybrané auto Vám dovezeme domů

Náš prodejní areál se nachází v Liberci, na ulici České mládeže, 500 m od OC NISA,
Při příjezdu po rychlostní komunikaci z Prahy nebo Turnova na sjezdu č.23, směr Ještěd.
Při příjezdu po rychlostní komunikaci směrem od Děčína nebo Frýdlantu na sjezdu č.23.
Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 15 hodin.

Prodej vozidel jenom nezprostředkováváme, 95% nabízených vozidel vlastníme. Vozidla nakupujeme od našich prověřených partnerů, autorizovaných prodejců nebo významných aukčních domů. Vykupujeme i vozidla od jednotlivých vlastníků. Pře nákupem provádíme důkladnou prohlídku vozidla. Zjišťujeme jeho servisní historii v evropských databázích vozidle jednotlivých značek a států nebo využíváme spolupráci se společností Cebia.

Před nákupem vybraného vozu máte možnost vyzkoušet vozidlo na libovolně zvolené zkušební jízdě. Nabízíme dále možnost prohlídky ve Vámi vybraném odborném autoservisu. Samozřejmě si můžete přizvat na prohlídku a zkušební jízdu Vašeho automechanika.

K nákupu na úvěr jsou potřeba 2 doklady totožnosti ( OP, ŘP, popř. PAS, RL), dále ve vybraných případech doklad o příjmu ze zaměstnání ( výplatní páska za poslední 2 měsíce nebo bankovní výpis). U OSVČ nebo právnických osob ve vybraných případech ( při větším úvěru) poslední DP.

Pokud jste si u nás vybrali vůz , je samozřejmě možné Vaše starší vozidlo vykoupit na tzv. protiúčet. Přijeďte kdykoliv Vaším vozem , provedme zkušební jízdu, prohlídku a nabídneme Vám nejvyšší možnou cenu za Vaše vozidlo. K vozidlu je potřeba vzít velký technický průkaz, OTP, návody a servisní knížku, klíče. Dohodnutou částku pak odečteme z kupní ceny nového vozidla nebo ji můžete použít jako akontaci při nákupu na úvěr.

Jsme seriozní prodejci a snažíme se vyjít našim zákazníkům vždy vstříc. Pokud se na vozidle objeví technický problém, můžete se na nás kdykoliv obrátit a vše společně vyřešíme. V případě běžného servisu Vám poradíme na koho se obrátit. Pokud je důvod závadu řešit jako reklamaci , postupujeme vždy podle platných zákonů ČR. Snažíme se o co nejrychlejší a nejschůdnější řešení. Kdykoliv se proto na nás neváhejte obrátit. Osobně v naší provozovně, emailem nebo telefonicky.

Veškerou administrativu spojenou s přepisem nebo přihlášením automobilu , samozřejmě zajistíme za Vás. Jednáme pak na základě plné moci, jejíž formulář u nás obdržíte.