Auta 24

Zabýváme se obchodem s ojetými automobily. Nabízíme kvalitní, prověřené ojeté vozy s garancí původu a garancí ujetých km. Jsme jedni z největších prodejců ojetých automobilů v Libereckém kraji. Vozidla prodáváme zákazníkům do celé České republiky. Automobily, které nabízíme, vybíráme od našich prověřených partnerů v EU a ČR. Nabízíme zánovní vozy, vozy do 8let stáří a i vozy diskontní kategorie. Ke všem našim vozům dostává kupující celoživotní garanci původu a garanci počtu uváděných kilometrů.

Nabízení vozidla pořízená v zahraničí prodáváme s nově provedenou prohlídkou Stk. 

Všechny naše vozidla před prodejem procházejí důkladnou technickou prohlídkou. Kupující je před prodeji seznámen s kompletní historií vozidla.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům co nejlepší a pouze kvalitní prověřené vozy a nejlepší možné související služby. Samozřejmostí je vždy vstřícný přístup našeho odborného personálu.

Pokud jste si u nás vybrali vůz nebo chcete zajistit financování, pojištění, nebo potřebujete více informací o našich službách, volejte prosím naši infolinku nebo nás navštivte přímo v našem prodejním areálu.

Vámi vybrané auto Vám dovezeme domů