Naše garance
Jako jedni z mála prodejců ojetých vozidel Vám garantujeme u prodávaných automobilů stav tachometru. A to, nejen servisní knížkou, ale i OSVĚDČENÍM. Tento certifikát vám garantuje vrácení kupní ceny vozidla, pokud by se prokázalo, že na vozidle byla před prodejem provedena změna údajů na tachometru, ve smyslu snížení počtu najetých kilometrů.
U nabízených vozidel Vám garantujeme jejich původ. Prověřujeme celkovou historii vozidla, registr hledaných vozidel. Kontrolujeme, zda na vozidle nevázne finanční či jiná zástava.
Před prodejem provádíme důkladnou technickou prohlídku. Vozidla nakoupená v zahraničí Vám prodáváme s nově provedenou prohlídkou Stk.
Nabízíme řešení vašich obav z nenadále poruchy. Poskytujeme sjednání kompletní prodloužené záruky na pořízený automobil. Prodloužená, až 24 měsíční garance DEFEND Insurance Group.
Advantage | Comfort | Deluxe | Plus
U NÁS VOZIDLA PROVĚŘUJEMEVšechny naše vozidla před prodejem procházejí důkladnou technickou prohlídkou. Zaměřujeme se samozřejmě na technický stav vozidel, jeho celkovou historii a prověřujeme pravost stavu tachometru. Ke všem našim vozům proto dostává kupující celoživotní garanci původu a garanci počtu uváděných kilometrů. Kupující je před prodejem seznámen s kompletní historií vozidla.