O autobazaru

Zabýváme se obchodem s ojetými automobily. Nabízíme pouze kvalitní, prověřené ojeté vozy s garancí původu a garancí ujetých km. Jsme jedni z největších prodejců ojetých automobilů v Libereckém kraji. Vozidla prodáváme zákazníkům do celé České republiky. Automobily, které nabízíme, vybíráme od našich prověřených partnerů v EU a ČR. Nabízíme zánovní vozy, vozy do 5let stáří a i vozy diskontní kategorie. Ke všem našim vozům dostává kupující celoživotní garanci původu a garanci počtu uváděných kilometrů.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům co nejlepší a pouze kvalitní nehavarované vozy a nejlepší možné související služby. Samozřejmostí je vždy vstřícný přístup našeho odborného personálu.

Pokud jste si u nás vybrali vůz nebo chcete zajistit financování, pojištění, nebo potřebujete více informací o našich službách, volejte prosím naši infolinku nebo nás navštivte přímo v našem prodejním areálu.

Názor klienta

Od autobazaru Auta24 jsem si zakoupil vůz Renault Grand Scénic, který
již 2 roky používám. S vozem, ale i přístupem a v neposlení řadě i cenou
jsem maximálně spokojen. Již při mém prvním příchodu do areálu firmy mě
napadla myšlenka - luxusní autosalon pod širým nebem. Desítky aut v tom
nejlepším stavu. Garanci najetých kilometrů jsem si následně ještě
ověřil podle výrobního čísla karoserie u autorizovaného prodejce
Renault, přesně seděly i informace ze servisní knížky o výměně rozvodů a
pravidelných servisech. Jednoznačně jsem rozhodnutý, že můj další vůz
bude opět od Auta24 v Liberci, což doporučuji všem, kteří chtějí
kvalitní vůz s naprosto čistým původem.

Robert Balcar
Zobrazit další názor klienta

Dlouho jsem hledal Volvo V50, narazil jsem na vaší firmu a vybral si krásnou  tmavě šedou V50 s motorem 2,0D. S autem jsem maximálně spokojen. Ke koupi mě přesvědčila i ochota a vstřícnost prodejce a dobrý stav dalších nabízenejch aut. Doporučuji vás dál!

Petr Marek, Klášterec nad Ohří
Zobrazit další názor klienta

Na podzim roku 2010 jsem se rozhodl pořídit si domů nové auto. Po stránkách mnoha autobazarů, které jsem navštívil, jsem otevřel i stránky firmy Auta 24. Zaujaly mě jimi nabízené vozy a všechny garance a jistoty,které na svých stránkách firma inzerovala (původ vozu,počet udávaných km,atd.), s jednatelem firmy, panem Houbou,jsem si domluvil osobní návštěvu jejich autobazaru a požádal ho,zda by mi nepomohl s výběrem vhodného vozu pro mě a moji rodinu.Vše klapalo na výbornou, prohlídl a vyzkoušel jsem různé vozy a nakonec jsem vybral Toyotu Avensis combi. S autem jezdím více než rok,a krom běžných věcí, jako např. stěrače, olej ,filtry, jsem nemusel řešit žádný problém a závadu. Což u ojetého vozu člověk v okamžiku koupě nikdy neví na 100%. Jsem tedy moc rád,že jsem firmu Auta 24 oslovil a pořídil si ten správný vůz právě od nich. Pokud tedy mohu, firmu Auta24 rozhodně doporučuji! Ing.Jan Kail, Plzeň, jan.kail@pvl.cz

 

Zobrazit další názor klienta

Chtěli jsme si s manželkou koupit nové auto, ale zkusili jsme ještě před tím objet autobazary abysme měli srovnání co můžeme mít za podobné peníze. Zaujaly nás v Liberci 2 autobazary s nábídkou pěkných aut. Nakonec jsme zvolily v autobazaru Auta24, 3 roky staré Ford Mondeo. Auto jak nové a dobře vybavené. Auto jsme nachali prohlédnou v servisu Ford ,kde nám bylo doporučeno. Děkujem tímto  majiteli ,že nám vyšel vstříc s cenou a vyjednal i zajímavé podmínky úvěru i pojištění.        

S pozdravem Miroslav Horník, Liberec

Zobrazit další názor klienta

Na doporučení známého jsem se rozhodl pro vůz Volvo C30 od společnosti Auta 24. Profesionální vystupování prodejců jen potvrdilo správnost výběru.
Po týdnu a najetých necelých tísících kilometrů však přišel problém, auto nejen že přestalo jet, ale odmítlo i nastartovat. Rychlý telefonát prodejci
a konzultace příčin poruchy vyústil v transfer vozu zpět do Liberce. Zde opravdu oceňuji přístut autobazaru, který na vlastní náklady odvezl, opravil a znovu až před dům dovezl teď již zcela funkční vůz. Jednalo se o závadu čidla otáček motoru. Autíčko má dnes od opravy najeto dalších patnáct tísíc kilometrů a jezdí bez problémů. Fakt, že jsem spolu s vozem získal i skupinu profesionálů, kteří jsou ochotni v připadě problému pomoci mne velice těší.

Tomáš Poleník (Plzeň) tomas.polenik@gmail.com
Zobrazit další názor klienta

Mám odsud ve firmě už dvě auta. V roce 2009 mi Auta 24 doporučil kamarád. Pořídila jsem VWpassat Kombi, jezdí bez závad doteď a to už má najeto hodně přes 200 tisíc km. A v září 2011 jsem si pro sebe koupila Toyotu Rav4. Jsem s ní moc spokojená. Na auta24 oceňuji slušné prodejce, prostředí, možnost všechny auta vyzkoušet. Prostě celkové jednání.

Veronika Dostálová, Ml.Boleslav
Zobrazit další názor klienta